O mnie

Cześć, nazywam się Jakub Ziółkowski. Jeśli szukasz informacji na mój temat to trafiłeś idealnie. Poniżej dowiesz się kim jestem i czym się zajmuje.

Kim jestem?

  • Web designer
  • Web developer
  • Konsultant ds. e-marketingu

Moja praca od zawsze związana była z internetem. Przez ostatnie 10 lat, jako freelancer, zajmowałem się grafiką, programowaniem oraz marketingiem internetowym. Obecnie wiedzę z tych obszarów staram się ze sobą łączyć, realizując projekty dla swoich klientów.

Stawiam na kompleksowe podejście, pamiętając o każdym kluczowym obszarze- od budowania wizerunku, przez solidne podstawy technoligiczne, po skuteczne działania marketingowe i sprzedażowe.

Czym się zajmuję?

Zajmę się każdym z obszarów Twojej strony internetowej lub sklepu. Od projektowania i kodowania, przez stworzenie i realizacje strategii marketingu online, po optymalizacje konwersji i analitykę internetową. Wierzę, że tylko spójne i odpowiednio skoordynowane działania są w stanie dać świetne efekty. Moi klienci to najczęściej:

  • Sklepy internetowe, którym pomagam zwiększać sprzedaż produktów poprzez zwiększanie ruchu i optymalizacje konwersji.
  • Firmy usługowe, które pozyskują zapytania od nowych, potencjalnych klientów poprzez swoje strony internetowe.
  • Start-up'y, którym pomagam w strategii, pozyskiwaniu nowych użytkowników i rozwijaniu projektu.
  • Blogerzy, którym pomagam w stworzeniu bloga, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek oraz monetyzowaniu treści.

A na moim blogu
możesz przeczytać:

Dlaczego powinineś zwrócić większą uwagę na design
 i projektowanie.

Jak zacząć ze swoim projektem i na co zwrócić uwagę stawiając pierwsze kroki.

Jak przygotowywać skuteczne strategie e-marketingowe
 dla swojej firmy.

Jak skutecznie i mądrze pozyskiwać nowych klientów przez internet.

Dołącz do grona subskrybentów!

Jeśli szukasz ciekawych informacji o marketingu internetowym, e-commerce oraz skutecznym rozwijaniu projektów internetowych to zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter. Regualnie dzielę się tam tym, czego nie znajdziesz na moim blogu. Szczególnie zachęcam jeśli:

  • planujesz zacząć rozwijać lub już prowdzisz swój projekt internetowy (np. sklep internetowy, blog, start-up) i szukasz sprawdzonych sposób na zwiększenie ruchu na stronie oraz ilości sprzedaży i leadów,
  • jesteś związany z branżą internetową lub e-marketingiem i lubisz wymieniać się doświadczeniem i dyskutować na tematy z tym związane.