Współpraca

Jesteś zainteresowany współpracą? Dowiedz się jak pracuje i w jakich obszarach mogę Ci pomóc.

Projektowanie stron www

Projektuje nowoczesne i skuteczne interfejsy stron internetowych, sklepów oraz apliacji mobilnych i webowych. Pomogę Ci wdrożyć projekt graficzny do popularnych platform sklepowych i systemów CMS (np. Wordpress).

User Experience (UX Design)

Projektuje użyteczne aplikacje, przyjazne dla użytkownika i rozwiązujące problemy, wykonuje audyty użyteczności. Wszystko to w oparciu o wnikliwy research, dane i działania analityczne.

Marketing internetowy

Tworze strategie marketingowe, pomagam w pozyskiwaniu ruchu na stronie (optymalizacja i pozycjowanie stron), content marketingu. Przeprowadzę audyt dotychczasowych działań, pomogę w rozwoju kompetencji Twojego zespółu (kursy i szkolenia).

Generowanie leadów i sprzedaży

Pomogę Ci sprzedawać więcej w sklepie internetowym lub generować więcej zapytań od klinetów. Zajmę się zwiększeniem konwersji i analityką, aby Twoja strona była jeszcze bardziej skuteczna.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Każda współpraca to indywidualne potrzeby i problemy do rozwiązania, dlatego staram się unikać utartych schematów. Dobra komunikacja, zaufanie oraz rozumienie specyfiki Twojego projektu to priorytet i fundament do osiągniecia zakładanych celów.

Wyślij do mnie wiadomość. Opisz dokładnie problem z jakim się zmagasz. Wspólnie określimy największe wyzwania i obszar działań. Ustalimy budżet, priorytety oraz cele, które chcesz osiągnąć. Rozpoczniemy współpracę.
Będziemy w stałym kontakcie. Niezależnie od zadań, nad którymi pracujemy będziemy w stałym kontakcie, rozmawiając o podejmowanych działaniach i ich efektach. Wierzę, że to niezbędne do tego, aby nasza współpraca przynosiła zakładane efekty.
Sprawdzamy efekty, planujemy działania. Każda praca wymaga sprawdzania jej efektów i reagowania na bieżąco na wyniki. Regulanie będziemy sprawdzać, czy to co robimy działa i planować dalsze kroki na podstawie tego, co udało się osiągnąć.

Z kim współpracuje?

Najlepszymi efektami mojej pracy są opinie osób, z którymi miałem przyjemność współpracować. To dla nich na co dzień projektuje, koduje i programuje, tworze strategie. Często rozmawiamy, dyskutujemy, planujemy i oceniamy efekty dotychczasowej pracy. Ty również możesz dołączyć do tego grona.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Jeśli chcesz porozmawiać o współpracy to kliknij poniższy przycisk i wyślij do mnie wiadomość za pomocą formularza - w dni robocze zawsze odpisuje w ciągu 24h.